krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl
krak-geo.pl
krak-geo.pl
krak-geo.pl
krak-geo.pl
krak-geo.pl
krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl
krak-geo.pl


PRZYDATNE LINKI:
Miejskie Biuro Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Biuletyn Informacji Publicznej Kraków


 

 

Mapy do celów projektowych: wykonujemy zarówno dla prywatnych inwestorów - np. pod projekty budynków jednorodzinnych, jak i dla firm specjalizujących się w inwestycjach szczególnych - np. mapy pod projekt sieci centralnego ogrzewania lub też mapy pod projekt regulacji rzek (potoków) czy likwidacji szkód popowodziowych.

CENA ZA MAPĘ DO CELÓW PROJEKTOWYCH

Wykonanie każdej mapy do celów projektowych zależy od wielu czynników. Zależy od wielkości opracowania, od skali obowiązującej na danym terenie mapy zasadniczej, od odległości od naszej siedziby a także od stopnia trudności pomiarów - inne są wymagania względem "prostej" mapy pod projekt budynku a inne - znacznie wyższe - od mapy pod projekt regulacji rzeki.
Z powyższego wynika, że nie możemy jednoznacznie tutaj podać jaki jest koszt wykonania mapy do celów projektowych. W każdym przypadku ceny ustalamy i negocjujemy indywidualnie z klientem. W przypadku usług kompleksowych zawsze stosujemy ulgi i bonifikaty. Zapraszamy do współpracy - najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie lub wysłać zapytanie ofertowe na e-mail lub za pomocą zamieszczonego formularza. Najlepiej jednak spotkać się z nami osobiście i ustalić szczegóły.

 

krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl
krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl krak-geo.pl